Posjetio nas je Sveti Nikola

Objavljeno: 09.12.2013

U petak, 6. prosinca 2013. godine, u naš vrtić u pratnji anđela stigao je Sv. Nikola. Sva djeca pripremala su se za dolazak Sv. Nikole uz pjesmu, ples i jako dobro raspoloženje. U znak dobrodošlice, Sv. Nikolu smo dočekali gromoglasnom pjesmom i velikim osmijehom na licima djece. Svaka skupina pripremila je svoju točku kojom su kroz zajednički program Sv. Nikoli pokazali kako su se radosno pripremali za njegov dolazak, a nakon zajedničkog programa, Sv. Nikola posjetio je svaku skupinu zasebno i darivao djecu prekrasnim poklonima (slikovnicama, slatkišima…).

Sv. Nikola je bio jako zadovoljan našom djecom i rekao im da nastave biti dobri i marljivi kao i do sada, a on će i iduće godine posjetiti naš vrtić sa puno darova za svu dobru djecu.

Hvala ti Sv. Nikola što si i ove godine posjetio naš vrtić i željno te išćekujemo i iduće godine!